O nás

Vítejte na stránkách TŠ Hovorčovice

Tenisová škola vznikla na začátku roku 2004 v útulném prostředí tenisového areálu v Hovorčovicích.

Nadcházející sezónu slavíme již 16. výročí!

Specializujeme se především na výchovu velmi mladých hráčů a hráček. Hlavním cílem je pomocí kompletního tréninkového plánu děti k tenisu přilákat a postupně je rozvíjet. Největší pozornost patří těm hráčům, kteří chtějí hrát tenis především pro zábavu a rádi sportují. Od roku 2013 hrajeme soutěže družstev ve všech věkových kategoriích. Také jednotlivci se snaží uhrát co nejlepší výsledky na turnajích pořádaných ČTS.

K dispozici máme tři kurty s umělou trávou, šatny, sprchy, od roku 2014 novou nekuřáckou restauraci pro 50 lidí, dětský koutek a solnou jeskyni.

Tenisová výuka je určena pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Pro tréninky dětí a mládeže jsou vyhrazeny odpolední hodiny. Dospělí zájemci mohou využívat dopolední a večerní hodiny, případně víkendy. Zájemci o výuku tenisu se zařazují do několikatýdenních kurzů. Děti a mládež hrají ve skupinách dle věku a výkonnosti, u dospělých dáváme přednost individuálním tréninkům. Začátečníky je možno zařadit do větších skupin (5 a více), pro pokročilejší hráče je výhodnější trénovat menších skupinkách (1–4).

Hlavní trenér:

Ing. Jan Meszároš
Tel: 775 345 876

obr1 obr2